Luiza Michalska Ratajczyk

Lekarz dentysta, specjalista protetyki stomatologicznej.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

W jej głównym kręgu zainteresowań znajdują się: endodoncja mikroskopowa, protetyka stomatologiczna oraz minimalnie inwazyjna stomatologia zachowawcza i estetyczna. Pasjonuje się pracą w powiększeniu z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego.

Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego, Członek PTS Sekcji Protetyka.
Absolwentka licznych kursów o tematyce endodoncji, protetyki, okluzji i planowania kompleksowego leczenia. m.in.:

– Rekonstrukcje implantoprotetyczne wolne od powikłań. Ewa Chomik, Grzegorz Wasiluk, 2020
– Technika wypełniania płynnym kompozytem, fotografia stomatologiczna. Cyfrowe projektowanie uśmiechu i planowanie leczenia. Preparacja stomatologiczna. Łukasz Lassmann Gdańsk 2020
– Okluzja i planowanie leczenia. (szkoła Koisa) Łomża 2019
– Flow injection Łomża

Nieustannie się rozwija, tak aby oferować pacjentom jak najlepsze rozwiązania.

Marta Greczner

Lekarz dentysta, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją.

 Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-dentystycznym Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2008 roku.

Następnie odbyła staż podyplomowy w 4 WSK z Polikliniką we Wrocławiu. Przeszła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją uzyskując tytuł specjalisty w 2015 roku. Pani Doktor Marta stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie i stara się mu pomóc w jak najlepszy i profesjonalny sposób.
Podczas wizyty ważny jest dla doktor komfort pacjenta oraz miła atmosfera.

Olga Szachnowska

Doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii stomatologicznej.

Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2005 roku. Od 2008 roku związana z Katedrą i Zakładem Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.W 2014r. uzyskała tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej.

W swojej codziennej praktyce wykonuje zabiegi: ekstrakcje chirurgiczne zębów, operacyjne usuwanie zębów zatrzymanych, zębów mądrości -„ósemek”, plastyka połączeń ustno-zatokowych, leczenie chirurgiczne torbieli i ropni zębopochodnych, zabiegi chirurgiczne ze wskazań ortodontycznych, chirurgia przedprotetyczna, leczenie chorób gruczołów ślinowych , neuralgii nerwu trójdzielnego, wykrywanie i leczenie zmian patologicznych jamy ustnej. Cały czas szkoli się i udoskonala swoje umiejętności na wielu kursach i szkoleniach.

.

Marzena Zielińska

Dyplomowana higienistka oraz asystentka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach oraz szkoleniach. Głównie asystuje przy zabiegach implantologicznych oraz chirurgicznych..

W Przychodni Drozdowski zajmuje się zabiegami z zakresu profilaktyki takimi jak scaling, piaskowanie, fluoryzacja. Dodatkowo przeprowadza zabiegi wybielania nakładkowego oraz gabinetowego. Specjalizuje się w wybielaniu gabinetowym preparatem PREV DENT.

Dominika Pupin

Higienistka stomatologiczna

Grażyna Piekarczyk

Dyplomowana Higienistka stomatologiczna. Asystuje przy wszystkich zabiegach stomatologicznych. Lubi pracę z dziećmi oraz aktywnie  wspiera opiekę i profilaktykę stomatologiczną dla dzieci przedszkolnych i szkolnych.

Judyta Bzducha 

Specjalista ds. obsługi pacjenta. W Przychodni Drozdowski opiekuje się pacjentem oraz przeprowadza pacjenta przez cały proces leczenia. Dba aby pacjent czuł się w pełni zaopiekowany oraz otrzymał wszelkie niezbędne informacje.

Michał Drozdowski

Lekarz medycyny, chirurg, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej