Luiza Michalska Ratajczyk

Lekarz dentysta, specjalista protetyki stomatologicznej.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

W jej głównym kręgu zainteresowań znajdują się: endodoncja mikroskopowa, protetyka stomatologiczna oraz minimalnie inwazyjna stomatologia zachowawcza i estetyczna. Pasjonuje się pracą w powiększeniu z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego.

Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego, Członek PTS Sekcji Protetyka.
Absolwentka licznych kursów o tematyce endodoncji, protetyki, okluzji i planowania kompleksowego leczenia. m.in.:

– Rekonstrukcje implantoprotetyczne wolne od powikłań. Ewa Chomik, Grzegorz Wasiluk, 2020
– Technika wypełniania płynnym kompozytem, fotografia stomatologiczna. Cyfrowe projektowanie uśmiechu i planowanie leczenia. Preparacja stomatologiczna. Łukasz Lassmann Gdańsk 2020
– Okluzja i planowanie leczenia. (szkoła Koisa) Łomża 2019
– Flow injection Łomża

Nieustannie się rozwija, tak aby oferować pacjentom jak najlepsze rozwiązania.

Olga Szachnowska

Doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii stomatologicznej.

Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2005 roku. Od 2008 roku związana z Katedrą i Zakładem Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.W 2014r. uzyskała tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej.

W swojej codziennej praktyce wykonuje zabiegi: ekstrakcje chirurgiczne zębów, operacyjne usuwanie zębów zatrzymanych, zębów mądrości -„ósemek”, plastyka połączeń ustno-zatokowych, leczenie chirurgiczne torbieli i ropni zębopochodnych, zabiegi chirurgiczne ze wskazań ortodontycznych, chirurgia przedprotetyczna, leczenie chorób gruczołów ślinowych , neuralgii nerwu trójdzielnego, wykrywanie i leczenie zmian patologicznych jamy ustnej. Cały czas szkoli się i udoskonala swoje umiejętności na wielu kursach i szkoleniach.

.

Marta Pawlicka-Gil

Lekarz dentysta, specjalista ortodoncji.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbyła w Akademickiej Poliklinice Stomatologicznej we Wrocławiu.
W marcu 2020 roku, po 3-letnim szkoleniu specjalizacyjnym, zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny, uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie ortodoncji.

Członkini Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
Certyfikowany lekarzy Invisalign.
Uczestniczka wielu kursów, konferencji i szkoleń z zakresu Ortodoncji, m.in.:
2019 The Tweed Course, Tucson Stany Zjednoczone
2019 Prof. Hyo Sang Park, Mikroimpanty jako wzmocnienie zakotwienia, Warszawa
2022 Dr Irene Kapogianni, System BENEFIT – współczesne możliwości zakotwienia szkieletowego w leczeniu ortodontycznym i ortopedycznym, Warszawa
2023 Rafał Brandt, Szablony do mikroimplantów, Warszawa

Zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym dorosłych i dzieci aparatami stałymi, nakładkowymi i ruchomymi.
W swojej pracy wykorzystuje elementy zakotwienia szkieletowego, a także prowadzi pacjentów z wadami szkieletowymi.

Justyna Lewandowska -Pruchnicka

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2010 r.

Specjalizuje się w stomatologii mikroskopowej,estetycznej oraz protetyce.

Dba o najwyższą jakość wykonując swoją pracę, dlatego w codziennej praktyce używa mikroskopu zabiegowego na każdym etapie.

Ukończyła 2 letnie studia podyplomowe medycyny estetycznej w Poznaniu.  Pani doktor Justyna bardzo dba o dobrą relację z pacjentem, ponieważ jest przekonana że kluczem do osiągnięcia sukcesu w procesie leczenia jest współpraca oparta na wzajemnym szacunku i zrozumieniu potrzeb pacjenta.Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i konferencjach.

.

 Adrianna Sułkowska

Lekarz dentysta, Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Staż podyplomowy odbyła w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej we Wrocławiu. Aktualnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z zakresu Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji, a także studiuje na kierunku Prawo Medyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Stale podnosi swoją wiedzę i umiejętności, nie tylko podczas szkolenia specjalizacyjnego, ale również uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach. Lubi współpracować zarówno z dorosłymi, jak i młodymi pacjentami. Podczas wizyt stara się zapewnić swoim pacjentom komfort, a przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Poza stomatologią interesuje się również medycyną estetyczną, głównie wykorzystaniem kwasu hialuronowego w okolicy ust oraz wykorzystaniem toksyny botulinowej. W przyszłości chciałaby połączyć obie dziedziny medycyny w celu zapewnienia pacjentom kompleksowego podejścia do jednej z najważniejszych części twarzy jaką jest uśmiech.

Marzena Zielińska

Dyplomowana higienistka oraz asystentka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach oraz szkoleniach. Głównie asystuje przy zabiegach implantologicznych oraz chirurgicznych..

W Przychodni Drozdowski zajmuje się zabiegami z zakresu profilaktyki takimi jak scaling, piaskowanie, fluoryzacja. Dodatkowo przeprowadza zabiegi wybielania nakładkowego oraz gabinetowego. Specjalizuje się w wybielaniu gabinetowym preparatem PREV DENT.

Dominika Pupin

Dyplomowana higienistka oraz asystentka stomatologiczna. Z pełnym zaangażowaniem i uśmiechem przeprowadza zabiegi higienizacji oraz asystuje przy zabiegach stomatologicznych. Swoje kompetencje nieustannie poszerza biorąc udział w szkoleniach, jak również na zajęciach zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej. W wolnych chwilach oddaje się ciekawym powieściom kryminalnym i jeździectwu naturalnemu.

Katarzyna Jakuć

 

Dyplomowana asystentka stomatologiczna, stale dążąca do poszerzania swoich umiejętności w dziedzinie stomatologii. Z radością i pasją asystuje głównie przy zabiegach z zakresu protetyki, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej.

Judyta Bzducha 

Specjalista ds. obsługi pacjenta. W Przychodni Drozdowski opiekuje się pacjentem oraz przeprowadza pacjenta przez cały proces leczenia. Dba aby pacjent czuł się w pełni zaopiekowany oraz otrzymał wszelkie niezbędne informacje.

Irmina Krajewska

 

Rejestratorka medyczna, zajmuje się pacjentem od momentu wejścia do Przychodni. Udziela pierwszych podstawowych informacji dotyczących leczenia oraz dba o miłą atmosferę na miejscu.

Michał Drozdowski

Lekarz medycyny, chirurg, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej